Hakkımızda

Seo Açıklama

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

2019 yılında kurulan Shlool-turism  kurulduğu günden günümüze uzman yönetici kadromuz, eğitimli personelimiz ve konforlu son model araçlarımız ile hizmet kalitesinde yüksek standartları sunmayı hedefleyerek hızla büyümeye devam eden sektöründe yenilikçi taşımacılık ve turizm firmaları arasında ön sıralarda yer almaktadır.

Shlool-turism, genç yönetici ve dinamik kadrosunun verdiği avantajını elinde tutarak, sektördeki yeniliklerde öncülük etmek için bu avantajı iyi kullanmaktadır ve geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.
 

Vizyon

Sağladığımız kaliteli hizmet ile mevcut müşteri profilimizi korumak ve daha da genişletmek, istikrarlı bir şekilde başarımızı korumak, müşteri memnuniyetimizi arttırarak devamını sağlamak, güvenli ve güleryüzlü tatil deyince ilk akla gelen firma olmak.

Misyon

Hizmet verdiğimiz turizm ve turizm taşımacılığı sektöründe siz değerli misafirlerimiz için; güvene ve müşteri memnuniyetine dayalı, keyif alacağınız ve bir sonraki tatil planınızda da bizi tercih etmenizi sağlayacak ilkeli bir tur operatörü olmak.